Treningskampar: Norsk Tipping-ligaen avd.4

Lysekloster: 
02.02 Sandviken – Lysekloster kl:14:00.
09.02 Vidar – Lysekloster kl:15:00.
16.02 Brann 2 – Lysekloster kl:14:00.
14.03 Fyllingsdalen – Lysekloster kl:14:00.
30.03 Åsane – Lysekloster kl:15:00.

Stord: 
18.01 Stord – Trio
26.01 Stord – Solid
2.02 Stord – Trott
09.02 Haugesund 2 – Stord
16.02 Vard-Haugesund – Stord
23.02 Stord – Akra
09.03 Stord – Djerv 1919
16.03 Stord – Os
06.04 Viking 2 – Stord.

Fjøra: 
25.01 Fjøra – Årdal
01.02 Fjøra – Hødd
16.02 Fjøra – Førde
23.02 Fjøra – Eid
28.02 Valdres – Fjøra
09.03 Fjøra – Fana (Voss)
20.03 1.runde NM Kvalik
26.03-02.04 treningsleir Kypros 2 kampar
04.04 evt 2.runde Nm kvalik
13.04 seriestart.

Djerv 1919: 
09.02 Sotra
16.02 Åkra
2.03 Staal Jørpeland
09.03 Stord
06.03 brodd
21.03 NM-kvalik mot Kopervik

Fana: 
26.01 KL: 14:00 Os-Fana
02.02 KL: 14:00 Fana-Brann 2
16.02 KL: 14:00 Sandviken-Fana
22.02 KL: 19:30 Åsane 2-Fana
09.03 KL: 13:00 Fana-Fjøra

Bergen Nord:  
14.01 Bjarg-Bergen Nord
29.01 Bergen Nord-Varegg  (Salhus)
08,02 Bergen Nord-Åsane (Salhus)
20.02 Sandviken-Bergen Nord  (Stemmemyren)
23.02 – 02.03 Treningsleir
15.03 Bergen Nord-Flaktveit (Salhus)
20.03 1.kvalikrunde NM
30.03 Bergen Nord-Loddefjord (Salhus)
03.04 2.kvalikrunde NM

Brann 2: 
12.01 Brann 2-Gneist (Sotrahallen)
18.01 Brann 2-Holstein Kiel (Kai Tor cup)
19.01 Brann 2-Pogon Szczezin (Kai Tor cup)
20.01 Sluttspill (Kai Tor cup)
09.02 FK Fyllingsdalen-Brann 2
16.02 Lysekloster-Brann 2
24.02 Mjøndalen-Brann (G18 Nasjonal)
01.03 Treningskamp ( treningsleier Spania)
07.03 Treningskamp (Treningsleier Spania)
16.03 Vard-Haugesund-Brann 2 (Gymnasbanen)
24.03 Brann-Bodø Glimt (G18 Nasjonal)
31.03 Tromsø-Brann (G18 Nasjonal)
06.04 Åsane-Brann 2 (Myrdal)
07.04 Brann-Tromsø (Nasjonal)

Vestfossen: 
09.02 kl:15:00  Vestfossen-Pors
24.02  kl:15:00 Vestfossen-Jevnaker
03.03 kl: 14:30 Vestfossen-Åssiden
14.03  kl:15:00 Modum-Vestfossen
23.03 kl:15:00 Ørn/Horten
Ikkje klar gjort dato: Vestfossen-Drøbak Frogn 

Vard-Haugesund:
21.01 KL:18:00 Vard-Åkra
26.01 KL: 14:00 FK Haugesund 2-Vard
02.02 KL:14:00 Bryne-vard
16.02  KL:15:00 Vard-Stord
23.02  KL: 14:00 Vard-Viking 2
27.02  KL:18:30 Vard-Trott
09.03 KL:13:00 Vard-Vidar
16.03 KL:14:00 Vard-Brann 2
23.03 KL:14:00 Vard-Staal-Jørpeland
30.03 KL: 14:00 Sotra-Vard
06.04 KL:15:00  Åsane-vard

Sogndal 2:
Fjøra-Sogndal 2
FK Fyllingsdalen-Sogndal 2  (Blir spelt i mars)
Florø-Sogndal 2  (Blir spelt i mars) 

Følg med på klubbane sine facebooksider og heimesider for å finne ut av evt endringer.

Manglar desse Laga sine treningskampar så visst du er intressert i dei så må du følgje med på laga sine sider:
Valdres:
Fyllingsdalen:
Strømsgodset 2:
Os:

Samarbeidspartnere for Lurifax Support: 

 

 

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

5 × 4 =