Norsk Tipping-ligaen avd.4: Forslaget til Terminlista.

1.runde 13 april: 

Brann 2 – Lysekloster
Djerv 1919 – Fyllingsdalen
Fana – Fjøra
Os – Stord
Valdres – Bergen Nord
Sogndal 2 – Vestfossen
Strømsgodset 2 – Vard Haugesund

2. runde, 22. april:

Bergen Nord – Os
Fyllingsdalen – Brann 2
Lysekloster – Djerv 1919
Stord – Sogndal 2
Vard Haugesund – Fana
Fjøra – Valdres
Vestfossen – Strømsgodset 2

3. runde, 27. april:

Brann 2 – Fjøra
Djerv 1919 – Stord
Fana – Bergen Nord
Os – Lysekloster
Strømsgodset 2 – Fyllingsdalen
Sogndal 2 – Vard Haugesund
Valdres – Vestfossen

4. runde, 4. mai:

Bergen Nord – Strømsgodset 2
Fyllingsdalen – Sogndal 2
Lysekloster – Fana
Stord – Valdres
Vard Haugesund – Brann 2
Vestfossen – Os
Fjøra – Djerv 1919

5. runde, 11. mai:

Brann 2 – Bergen Nord
Fjøra – Lysekloster
Os – Fyllingsdalen
Stord – Vestfossen
Strømsgodset 2 – Fana
Djerv 1919 – Vard Haugesund
Valdres – Sogndal 2

6. runde, 18. mai:

Bergen Nord – Djerv 1919
Fana – Os
Fyllingsdalen – Valdres
Lysekloster – Stord
Vestfossen – Brann 2
Sogndal 2 – Strømsgodset 2
Vard Haugesund – Fjøra

7. runde, 25. mai:

Brann 2 – Fana
Fjøra – Bergen Nord
Os – Sogndal 2
Stord – Fyllingsdalen
Vard Haugesund – Lysekloster
Djerv 1919 – Vestfossen
Strømsgodset 2 – Valdres

8. runde, 1. juni:

Bergen Nord – Stord
Fana – Djerv 1919
Fyllingsdalen – Vard Haugesund
Lysekloster – Strømsgodset 2
Sogndal 2 – Brann 2
Valdres – Os
Vestfossen – Fjøra

9. runde, 8. juni:

Brann 2 – Os
Fana – Valdres
Fjøra – Fyllingsdalen
Lysekloster – Bergen Nord
Strømsgodset 2 – Stord
Vard Haugesund – Vestfossen
Djerv 1919 – Sogndal 2

10. runde, 15. juni:

Bergen Nord – Vard Haugesund
Fyllingsdalen – Lysekloster
Os – Strømsgodset 2
Stord – Brann 2
Vestfossen – Fana
Valdres – Djerv 1919
Sogndal 2 – Fjøra

11. runde, 22. juni:

Bergen Nord – Fyllingsdalen
Brann 2 – Valdres
Fana – Sogndal 2
Fjøra – Os
Lysekloster – Vestfossen
Vard Haugesund – Stord
Djerv 1919 – Strømsgodset 2

12. runde, 20. juli:

Fyllingsdalen – Fana
Os – Djerv 1919
Sogndal 2 – Lysekloster
Stord – Fjøra
Strømsgodset 2 – Brann 2
Vestfossen – Bergen Nord
Valdres – Vard Haugesund

13. runde, 27. juli:

Bergen Nord – Sogndal 2
Djerv 1919 – Brann 2
Fana – Stord
Fyllingsdalen – Vestfossen
Lysekloster – Valdres
Vard Haugesund – Stord
Fjøra – Strømsgodset 2

14. runde, 3. august:

Brann 2 – Fyllingsdalen
Os – Fana
Stord – Lysekloster
Strømsgodset 2 – Bergen Nord
Sogndal 2 – Djerv 1919
Valdres – Fjøra
Vestfossen – Vard Haugesund

15. runde, 10. august:

Bergen Nord – Lysekloster
Fana – Strømsgodset 2
Fjøra – Brann 2
Fyllingsdalen – Stord
Os – Vestfossen
Vard Haugesund – Sogndal 2
Djerv 1919 – Valdres

16. runde, 17. august:

Brann 2 – Vard Haugesund
Lysekloster – Fjøra
Sogndal 2 – Fana
Stord – Bergen Nord
Strømsgodset 2 – Os
Valdres – Fyllingsdalen
Vestfossen – Djerv 1919

17. runde, 24. august:

Djerv 1919 – Lysekloster
Fana – Vestfossen
Fjøra – Stord
Fyllingsdalen – Bergen Nord
Os – Brann 2
Strømsgodset 2 – Sogndal 2
Vard Haugesund – Valdres

18. runde, 31. august:

Bergen Nord – Fjøra
Brann 2 – Strømsgodset 2
Lysekloster – Vard Haugesund
Sogndal 2 – Os
Stord – Djerv 1919
Valdres – Fana
Vestfossen – Fyllingsdalen

19. runde, 7. september:

Fana – Brann 2
Fyllingsdalen – Fjøra
Os – Valdres
Sogndal 2 – Stord
Vard Haugesund – Bergen Nord
Vestfossen – Lysekloster
Strømsgodset 2 – Fjøra

20. runde, 14. september:

Bergen Nord – Fana
Brann 2 – Sogndal 2
Djerv 1919 – Os
Lysekloster – Fyllingsdalen
Stord – Vard Haugesund
Fjøra – Vestfossen
Valdres – Strømsgodset 2

21. runde, 21. september:

Brann 2 – Djerv 1919
Fana – Lysekloster
Os – Bergen Nord
Vard Haugesund – Fyllingsdalen
Vestfossen – Stord
Sogndal 2 – Valdres
Strømsgodset 2 – Fjøra

22. runde, 28. september:

Bergen Nord – Vestfossen
Djerv 1919 – Fana
Fyllingsdalen – Os
Lysekloster – Sogndal 2
Stord – Strømsgodset 2
Valdres – Brann 2
Fjøra – Vard Haugesund

23. runde, 5. oktober:

Brann 2 – Stord
Djerv 1919 – Bergen Nord
Fana – Vard Haugesund
Os – Fjøra
Sogndal 2 – Fyllingsdalen
Valdres – Lysekloster
Strømsgodset 2 – Vestfossen

24. runde, 12. oktober:

Bergen Nord – Valdres
Fjøra – Fana
Fyllingsdalen – Djerv 1919
Lysekloster – Brann 2
Stord – Os
Vard Haugesund – Strømsgodset 2
Vestfossen – Sogndal 2

25. runde, 19. oktober:

Brann 2 – Vestfossen
Fana – Fyllingsdalen
Os – Vard Haugesund
Sogndal 2 – Bergen Nord
Strømsgodset 2 – Lysekloster
Djerv 1919 – Fjøra

26. runde, 26. oktober:

Bergen Nord – Brann 2
Fyllingsdalen – Strømsgodset 2
Lysekloster – Os
Stord – Fana
Vard Haugesund – Djerv 1919
Vestfossen – Valdres
Fjøra – Sogndal 2

Sponsorar Lurifax Support:

 

Sponsorar Lurifax Support: 

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

2 × one =